Bilecik Valiliği himayesinde gerçekleştirilen proje kapsamında Dursun Fakıh İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Ahmet ÖZKAN bir gün boyunca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptı.

Ahmet ÖZKAN, başarının arttırılması, motivasyonun sağlanması ve mesleki rehberlik anlamında öğrencilerin hayata ve bir üst öğrenime hazırlanmaları, meslek seçimine ve mesleklerle ilgili bilgilere ulaşmasına, yeteneklerini keşfetmesine ve ders çalışmaya karşı olumlu tutum içinde olmasına yardımcı olmak, meslekler hakkında canlı ve somut bilgi edinmelerini sağlamak ve mesleki olgunluk düzeylerini artırmak amacıyla gerçekleştirilen proje kapsamında İl Müdürlüğümüzde yapılan iş ve işlemleri yakından öğrenme fırsatı buldu.

İl Müdürü Aslan YILDIZ ile birlikte gün boyunca yapılan çalışmalara eşlik eden Ahmet ÖZKAN, İl Müdürlüğümüz birimlerini gezerek ardından gerçekleştirilen antrenör toplantısında ve okul sporları futbol küçükler ödül törenlerinde yer alarak başarılı sporculara ödül takdiminde bulundu. Kendisine yapılan faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Dursun Fakıh İmam Hatip Ortaokulu'ndan öğretmeni ve arkadaşları bir gün boyunca müdürlük yapan ÖZKAN'ı makamda ziyaret etti.

İl Müdürü Aslan YILDIZ gerçekleştirilen projenin gençlerimiz adına çok önemli olduğunu belirterek İl Müdürlüğü yapan Ahmet ÖZKAN'a hediye takdiminde bulundu.