DEMOKRASİ BİLİNCİ ELDEN ELE TAŞINAN BAYRAK YARIŞIDIR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 15 Temmuz Şehitlerimiz için 81 İlde düzenlenen ve eş zamanlı başlayan Sancak Koşusunda sporcularımız Şanlı Sancağımızı Bilecik Valisi Bilal Şentürk’e teslim etti.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI ANTRENMAN PROGRAMI

  GSP Spor Okulları kapsamındaki faaliyet programı

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARININ AÇILIŞI YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 ilde organize ettiği GSB Spor Okullarının açılışı Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen tören ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARIMIZ AÇILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 İl’de organize ettiği GSB Spor Okullarımızın açılışı yarın gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Pandemi sürecinde okul çağındaki çocuklarımızın zihinsel gelişimini desteklemek ve sosyalleşmeleri açısından Bakanlığımızca Okul Sporları Online Satranç Turnuvaları gerçekleştirilmiştir.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Yeni normalleşme dönemi ile birlikte GSB Spor Okulları 29 Haziran’da. pandemi kuralları çerçevesinde faaliyetlerine başlıyor.

  Haberi Oku

  EN GENÇ BAYRAMA COŞKU DOLU KUTLAMA

  Milli Mücadelenin fiilen başladığı, bağımsızlık yolunda ilk adım olan 19 Mayıs, 102. yıl dönümünde Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen tören ile coşku içinde kutlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI ÇELENK SUNUMU İLE BAŞLADI

  15-21 Mayıs Gençlik Haftası Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  YAZ GENÇLİK KAMPLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen birbirinden farklı etkinliklerin ve kültürel faaliyetlerin yer aldığı 'Yaz Gençlik Kampı' başvuruları 5 Mayıs’ta başladı. 6 günlük dönemler halinde düzenlenecek kamplar için başvurular 7 Temmuz'da sona erecek.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BİLECİK ONLİNE KARATE - KATA İL TURNUVASI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Karate-Kata Turnuvası 15-16 Mayıs 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası 22-23 Mayıs 2021 tarihlerinde chess.com platformu üzerinden çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  2021 YILI GENÇLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI BİLECİK İL FİNALİ DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Kim Bilir" sloganıyla Türkiye geneli düzenlenen “2021 Yılı Gençler Arası Bilgi Yarışması İl Birinciliği Yarışmaları” 14.04.2021 Çarşamba günü Bilecik Atatürk Spor Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  YURT DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz başkanlığında BŞEÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. sınıf öğrencilerinin yüz yüze eğitime geçmesi nedeni ile nöbetçi yurtlarımızın lokanta ve kantin işletmeleri denetlendi.

  Haberi Oku

  AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Ülkemizde sıkça görülen ve başta deprem olmak üzere sel, heyelan gibi afetlere yönelik afet öncesi, afet sırası ve afet sonrasında yapılması gereken doğru davranışları ve Temel Afet Bilinci kültürünü İl Müdürlüğümüze bağlı Yurt Müdürlüklerimizde görev yapan tüm personelimize kazandırmak amacıyla 22 - 26 Mart 2021 tarihleri arasında Şube Müdürü Halil ÇİFTÇİOĞLU ve Şube Müdür V. Emine ÖNDER tarafından “Temel Afet Bilinci Eğitimi” verilmiştir.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCULARA ORTA VE YÜKSEK ÖĞRETİMDE YÜZDE 100 BURS İMKANI

  Milli Sporcuların eğitimlerinin desteklenmesi amacıyla spor mu okul mu ikilemini ortadan kaldıran “Milli Sporcu Bursu” projesi hayata geçirildi.

  Haberi Oku

  2021 YILI TÜRKİYE MÜNAZARA LİGİ YARIŞMALARI BİLECİK İL FİNALİ BİLECİK GENÇLİK MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Bakanlık faaliyet programı gereği her yıl düzenlenmekte olan Türkiye Münazara Ligi’ne pandemiye rağmen ilimiz öğrencileri tarafından yoğun rağbet gösterildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER