AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası bu yıl Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sembolik bir açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  23 Eylül – 30 Eylül Avrupa Spor Haftası “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” etkinlikleri 81 İlimizde eş zamanlı olarak başladı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

  23 Eylül – 30 Eylül Avrupa Spor Haftası “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” etkinlikleri 81 İlimizde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan programlar ile Çarşamba Günü başlıyor.

  Haberi Oku

  EBA ERİŞİMLERİ GENÇLİK MERKEZLERİMİZDEN SAĞLANABİLECEK

  2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında EBA üzerinden gerçekleştirilecek olan online eğitimlere Gençlik Merkezlerimizden erişimin sağlanabilmesi için gerekli çalışmalar tamamlandı.

  Haberi Oku

  "YENİ ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİ"NDE TEMEL EĞİTİM BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla teorik ve pratik olmak üzere iki aşamalı eğitim düzenleyecek. Yaklaşık üç ay sürecek olan temel eğitim ve sınavlar için başvurular ise 26 Ağustos’ta başlayacak.

  Haberi Oku

  BŞEÜ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde Genç Ofis açılacak.

  Haberi Oku

  DEMOKRASİ BİLİNCİ ELDEN ELE TAŞINAN BAYRAK YARIŞIDIR

  15 Temmuz’da hayatlarını vatanı için feda eden şehitlerimizin anısına Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 İlde eş zamanlı olarak “Sancak Koşusu” organize edildi.

  Haberi Oku

  BÜRO MEMUR SEN İL TEMSİLCİSİNDEN İL MÜDÜRÜ ÖZDEMİR'E ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir geçtiğimiz hafta Büro Memur Sen Bilecik İl Temsilciliğine atanan ve aynı zamanda kurumumuz personeli olan İsa Yaldız’ı makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  ANTRENÖR DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  İl Müdürlüğümüzde görev yapan antrenörlerimize yönelik düzenlenen Yeni Normalleşme Süreci Değerlendirme ve Planlama Toplantısı, İl Müdürümüz Yasin Özdemir başkanlığında maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde Ertuğrulgazi Yurdumuzdaki Konferans Salonunda gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

  21 Haziran Antrenörler Günü nedeni ile Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yasin Özdemir başkanlığında antrenörlerimiz Vali Bilal Şentürk’ü makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ÖZDEMİR'DEN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Milli Mücadelenin 101. yılı Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen tören ile kutlandı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ÖZDEMİR'DEN 19 MAYIS MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI ÇELENK SUNUMU İLE BAŞLADI

  15-19 Mayıs Gençlik Haftası gerçekleştirilen açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI PROGRAMI

  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. Yıl Dönümü 15-19 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinlikler ile kutlanacak.

  Haberi Oku

  ONLİNE KURSLARIMIZDA YERİNİZİ ALIN

  Antrenörlerimiz eşliğinde online spor kurslarımız başlıyor. Başvurun antrenörünüz evinize gelsin.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER