Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. İş birliği protokolü ile üniversite öğrencilerinin kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında desteklenmesi hedeflenirken öğrencilere kendi kişisel gelişimlerini geliştirme imkanını da sunacak.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ve BŞE Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir tarafından imzalanan protokol kapsamında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde Genç Ofis açılacak.

 

İşbirliği Protokolünün Amacı

İmzalanan işbirliği protokolü ile üniversite öğrencileri, akademik ve idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi; bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra öğrencilerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişişel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması hedeflenecek ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Yerleşkesinde Genç Ofis açılacak.

Protokol Öğrenci ile Sınırlı Kalmayacak 

İmzalanan işbirliği protokolünde hedef kitle öğrenci ile sınırlı kalmayacak. Akademik ve idari personeli de kapsayan protokolde sunulacak imkanlar ile akademik ve idari personelin de etkinliklere katılımı sağlanacak.

 

Gençlik Liderlerimiz Aktif Rol Üstlenecek

Açılacak Genç Ofiste düzenlenecek olan mesai içi ve mesai dışı faaliyetlerde gençlik liderlerimiz hazır bulunacak. Uzman eğitici kadromuz eşliğinde katılımcılar teknik anlamda destek alabilecek.