“DENEYAP ATÖLYELERİ” FAALİYETLER İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bilecik’te “Deneyap Teknoloji Atölyeleri” faaliyetlerine başlıyor. 81 İl’de açılması planlanan deneyap atölyelerinin Bilecik’teki son faz çalışmaları tamamlanarak faaliyetlerine başlamak için geri sayıma geçti.

  Haberi Oku

  ÜCRETSİZ POMEM KURSLARIMIZ BAŞLIYOR

  Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Polis Meslek Eğitim Merkezi sınavlarına girecek adaylara yönelik olarak POMEM Kursları başlıyor.

  Haberi Oku

  MİLLİ ATLETLER DERECE İLE DÖNDÜ

  Denizli’de düzenlenen 52. Balkan U-20 Atletizm Şampiyonası’nda Milli Forma ile Ülkemizi temsil eden sporcularımız başarılı sonuçlara imza attı.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

  Bilecik’te GSB Spor Okulları Merkez Sentetik Sahada düzenlenen açılış töreni ile başladı. GSB Spor Okullarında her yaştan birey spor branşlarından ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

  Bilecik’te başarılı sporcuların adresi GSB Spor Okullarının “Yaz Dönemi” çalışmaları 30 Haziran Perşembe Günü Merkez Sentetik Sahada gerçekleştirilecek açılış ile başlayacak.

  Haberi Oku

  BİLECİK’TE “DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ” SINAVI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, , TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın ortak çalışması sonucu 81 İlde Deneyap Teknoloji Atölyesi Projesi hayata geçiriliyor. Yerelde ise Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilecik Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleşecek projede geleceğin teknoloji yıldızları yetiştirilecek.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

  Bilecik’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Cumhuriyet Meydanı ve Atatürk Spor Salonu’nda coşku ile kutlandı.

  Haberi Oku

  KURULUŞTAN ÇANAKKALE'YE TARİH VE MEDENİYET GEZİSİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün yürüttüğü proje kapsamında, 81 ilden öğrencilerin katıldığı ''Kuruluştan Çanakkale'ye Tarih ve Medeniyet Gezisi'' kapsamında, 800 öğrenci Kuruluşun ve Kurtuluşun Şehri Bilecik'e geldi.

  Haberi Oku

  MUSTAFA KILIÇKAYA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Bilecik İlinin başarılı branşlarından olan dart branşında Türkiye Derecesi gelmeye devam ediyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

  15-21 Mayıs tarihlerinde Ülke genelide kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleri başladı.

  Haberi Oku

  DART ADAY HAKEMLİK KURSU BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

  Bocce, Bowling ve Dart İl Temsilciliği tarafından organize edilen Dart Aday Hakemlik Kursu 20-21 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

  Haberi Oku

  TAEKWONDO BRANŞINDA TÜRKİYE DERECELERİ

  16-18 Nisan tarihlerinde Sivas’ta düzenlenen Okul Sporları Taekwondo Yıldızlar Türkiye Birinciliği Yarışlarından Bilecik’li sporcular Türkiye dereceleri ile döndü.

  Haberi Oku

  “GYMNASIADE OYUNLARINA” BİLECİKTEN İKİ SPORCU KATILACAK

  Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ISF) tarafından organize edilen 2021-2022 Gymnasiade Yarışmaları bu yıl 14-22 Mayıs tarihlerinde Fransa’nın Normandiya kentinde düzenlenecek. Uluslararası yarışmaya Bilecik’ten iki sporcu Milli Takım forması ile katılacak.

  Haberi Oku

  DART BRANŞINDA “TÜRKİYE DERECELERİ”

  08-11 Nisan tarihlerinde Antalya’nın Kemer İlçesinde düzenlenen Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası’nda Bilecikli sporcular Türkiye Dereceleri ile döndü.

  Haberi Oku

  BÖLGESEL VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI İLİMİZDE DÜZENLENECEK

  Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Bölgesel Lig Voleybol Grup Müsabakalarının takvimi belli oldu. Bilecik İlinin de yer aldığı 30 grup merkezinde oynanacak müsabakalar 21 Nisan’da başlayacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER