20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  FORMULA 1, İSTANBUL İÇİN YARIM KALMIŞ HİKAYENİN YENİDEN BAŞLAMASI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Ülkemiz her zaman olduğu gibi bu organizasyona da en güzel şekilde hazır. Ülkemizin spor organizasyonlarıyla ilgili talep eden değil, talep edilen, aranan, istenen bir ülke olması, bir çalışmanın, bir gayretin ürünü. Bugüne kadar olduğu gibi bu hafta sonu da bu güzel organizasyona en güzel şekilde ev sahipliği yapacağız” dedi.

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası bu yıl Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sembolik bir açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  23 Eylül – 30 Eylül Avrupa Spor Haftası “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” etkinlikleri 81 İlimizde eş zamanlı olarak başladı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

  23 Eylül – 30 Eylül Avrupa Spor Haftası “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” etkinlikleri 81 İlimizde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan programlar ile Çarşamba Günü başlıyor.

  Haberi Oku

  EBA ERİŞİMLERİ GENÇLİK MERKEZLERİMİZDEN SAĞLANABİLECEK

  2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında EBA üzerinden gerçekleştirilecek olan online eğitimlere Gençlik Merkezlerimizden erişimin sağlanabilmesi için gerekli çalışmalar tamamlandı.

  Haberi Oku

  "YENİ ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİ"NDE TEMEL EĞİTİM BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla teorik ve pratik olmak üzere iki aşamalı eğitim düzenleyecek. Yaklaşık üç ay sürecek olan temel eğitim ve sınavlar için başvurular ise 26 Ağustos’ta başlayacak.

  Haberi Oku

  BŞEÜ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde Genç Ofis açılacak.

  Haberi Oku

  DEMOKRASİ BİLİNCİ ELDEN ELE TAŞINAN BAYRAK YARIŞIDIR

  15 Temmuz’da hayatlarını vatanı için feda eden şehitlerimizin anısına Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 İlde eş zamanlı olarak “Sancak Koşusu” organize edildi.

  Haberi Oku

  BÜRO MEMUR SEN İL TEMSİLCİSİNDEN İL MÜDÜRÜ ÖZDEMİR'E ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir geçtiğimiz hafta Büro Memur Sen Bilecik İl Temsilciliğine atanan ve aynı zamanda kurumumuz personeli olan İsa Yaldız’ı makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  ANTRENÖR DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  İl Müdürlüğümüzde görev yapan antrenörlerimize yönelik düzenlenen Yeni Normalleşme Süreci Değerlendirme ve Planlama Toplantısı, İl Müdürümüz Yasin Özdemir başkanlığında maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde Ertuğrulgazi Yurdumuzdaki Konferans Salonunda gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

  21 Haziran Antrenörler Günü nedeni ile Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yasin Özdemir başkanlığında antrenörlerimiz Vali Bilal Şentürk’ü makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER