SATRANÇ 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURSU AÇILIYOR..

09.03.2016

          Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığınca 23-27 Mart 2016 tarihleri arasında İlimizde 1. Kademe  Yardımcı  Antrenörlük  Kursu açılacaktır.

        Kurs Bilecik Gençlik Merkezinde açılacaktır. Kursa federasyon başkanının onayı ile eğitmen olarak Yakup YILDIZ(Bursa), kurs görevlisi olarak Ali KARAPINAR(Bilecik) görevlendirilmiştir. Kursa  katılacaklar için son başvuru tarihi 21 Mart 2016’ dır.

  1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSLARI

KURSİYERLERİN TESLİM ETMESİ İSTENEN EVRAKLAR

a)      Dilekçe ( Açık adresli, telefon ve e-posta adresi yazılı. Belirtilen başvuru tarihleri arasında kurs yöneticisine müracaatta bulunmayan, dilekçesi imzasız ve ödeme dekontu gönderilmeyen müracaatlar kabul edilmeyecektir. )

b)     Diploma Sureti Noter onaylı. (Görevdeki öğretmenlerden diploma sureti yerine okullarından alacakları onaylı görev yeri belgesi).

c)      Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı).

d)     Kursa katılacak adaylardan 170 TL ( 120 TL Kurs Ücreti + 30 TL Vize Ücreti + 20 TL Sporcu Lisansı Ücreti) alınacaktır.(Kursiyerler Federasyonun İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 no’lu hesabına yatırıp dekontu İl Temsilciliğine teslim edeceklerdir. Sporcu lisansına sahip kursiyerler sporcu lisans ücreti ödemeyecekler)

e)      Önden çekilmiş ve resmi evrakta kullanılabilecek 2 adet vesikalık fotoğraf ( Erkek kursiyerlerden sakalsız ve kravatlı)

f)      Hükümet Tabipliği veya Sağlık Ocağından alınmış akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu

g)     Savcılık iyi hal kağıdı (aslı) (Görevdeki öğretmenlerden istenmeyecektir)

h)     Nüfus cüzdanı fotokopisi ( resimli )

i)       Ulusal sporcu olanlar ulusal sporcu belgesini getireceklerdir.

j)       Satranç sporu yaptığını belgelemek ( sporcu lisansı-sporcu lisansı olmayanlar önce lisans sahibi olacaklar )