VALİ ELBAN, KARATE AVRUPA İKİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

SAYIN VALİMİZ SÜLEYMAN ELBAN, KARATE AVRUPA İKİNCİSİ İSMET DURMUŞU ÖDÜLLENDİRDİ

28 ARALIK 2016 / Fatma ÇEKER
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Vali Süleyman Elban, Ukrayna'da düzenlenen ''Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonası''nda ikinci olan İsmet Durmuş'u, ödüllendirdi. 

 

Vali Elban, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve antrenör Yılmaz Durmuş ile sporcu İsmet Durmuş'u kabulünde, Avrupa'da düzenlenen şampiyonada ikinci olmasının kendilerini ve Bileciklileri gururlandırdığını söyledi.

 

Başarının arkasında kendi emeğinin yanı sıra ailelerinin ve antrenörlerinin de büyük desteğinin bulunduğunun altını çizen Vali Elban, "Küçük yaşta başarı göstermek ve aynı zamanda Avrupa ikincisi olmak önemli. Başarıyı devam ettirmek ve daha üst dereceleri almak için çalışmalarına devam etmelisin. Hedefin dünya şampiyonlukları olsun. Başarılarının devamını diliyorum.'' dedi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yıldız da sporcuların, antrenörlerin denetim ve gözetiminde belli plan ve programlar dahilinde çalışmalarını sürdüklerini bildirdi. 

 

Durmuş, Ukrayna'da, İspanya, Almanya, Romanya, Polonya, Moldova ve Azerbaycan ülkelerinin katıldığı ''Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonası''nda gençler kategorisinde 50 kiloda Avrupa ikincisi olmuştu.