AMATÖR SPOR KULÜPLERİ

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

5 EKİM 2018 / Akın ÜNAL
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Amatör Spor Kulüpleri İstişare Toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan YILDIZ, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nusret TOSUN, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer YALÇIN, Söğüt Belediye Başkanı Halil AYDOĞDU, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN, Osmaneli Belediyesi Başkan Yardımcısı ve 1308 Osmaneli Belediye Spor Kulübü Başkanı Hayati KABA, Futbol İl Temsilcisi Engin TOKU ile kulüp başkanları, yöneticileri ve sporcuların katılımı ile Pazaryeri Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

İl Müdürü YILDIZ; Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Pazaryeri Belediye Başkanlığı’na istişare toplantısını tertip etmeleri sebebiyle teşekkür etti ve sözlerine şöyle devam etti.

“En güzel yatırım gençliğe ve insana yapılan yatırımdır. Sizlerde bu zor şartlarda kulüpler olarak gençlerimize yatırım yapıyorsunuz. Hepinizi bu anlamda tebrik ediyor ve sizlere teşekkür ediyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığımız da son yıllarda gençliğe ve spora büyük yatırımlar yapmaktadır. Bu vesile ile başta Gençlik ve Spor Bakanlığı’mız olmak üzere spora değer veren Belediye Başkanlarımıza, ASKF Başkanımıza ve Amatör Sporun emektarları siz değerli Kulüp Başkanlarımıza ayrıca teşekkür ederim. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak kulüplerimizi desteklemek ve sıkıntılarınızı çözmek adına elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.