TÜRKİYE YILDIZLAR JUDO ŞAMPİYONASI

İL MÜDÜRÜ ASLAN YILDIZ ESKİŞEHİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE YILDIZLAR JUDO ŞAMPİYONASINA KATILARAK SPORCULARIN HEYECANINA ORTAK OLDU

11 HAZİRAN 2018 / Fatma ÇEKER
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası Eskişehir’de Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda üç gün süren heyecanlı müsabakalar sona erdi. 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız Şampiyonanın seremonisine katılarak sporcuların heyecanına ortak oldu. İl Müdürümüzün de branşı olan judo hakkında sporculara bilgiler veren Yıldız, 55kg erkekler kategorisinde dereceye giren sporcuların madalya ve başarı belgelerini de takdim etti.
Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz tarafından İl Müdürümüz Aslan Yıldız’a hediye takdimi yapıldı. İl Müdürü Yıldız bu anlamlı hediyeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.
Bilecikli sporcularımızla bir araya gelen İl Müdürü Yıldız, judocularla hatıra fotoğrafı çektirerek müsabakalarda başarılar diledi.
Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonasında bir araya gelen Judo camiası aynı akşam iftar yemeğinde buluştu.
Gerçekleştirilen İftar programına Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Eski Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mithat Mutu, Judo Yönetim Kurulu, Federasyon kurulları, hakemler, İl Antrenör ve Yöneticileri, Federasyon çalışanları ve Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü J. Yb. Tolga Bektaş, katılım sağladı.
Tüm Judo camiasını bir araya getiren program İftar duasının okunması ve Semazen gösterileri ile sona erdi.